Wdrożenia i wsparcie aplkiacji Kamsoft: KS-PPS

Serwis aplikacji firmy Kamsoft: Podstawowy Program Świadczeniodawcy KS-PPS

Zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym otwartości formatów rozliczeń placówek medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia, każda placówka posiadająca kontrakt z NFZ, zobowiązana jest dostarczyć wraz z rachunkiem, raport statystyczny zawierający informacje o świadczeniach zrealizowanych w poszczególnych zakresach.

Dla placówek rozliczających się z NFZ z wykorzystaniem programu KS-PPS firmy Kamsoft,
Digitaldog proponuje kompleksową jego obsługę. W skład oferty wchodzą następujące usługi:

  • instalacja oprogramowania
  • przystosowanie systemu do potrzeb klienta
  • szkolenia użytkowników
  • generowanie raportów do NFZ
  • konsultacje telefoniczne lub w siedzibie klienta


Szczegółową ofertę świadczenia usług serwisowych znajdziecie Państwo tutaj.

Czy BI się opłaca?

Dlaczego warto mieć własny BI?

Systemy klasy Business Intelligence zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności przepływu informacji w przedsiębiorstwie. Aktualna informacja jest z kolei podstawowym kryterium przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Systemy BI gwarantują natychmiastowy dostęp do danych i ułatwiają ich analizę w różnych kontekstach.

Ile to kosztuje?

Rozwiązanie proponowane przez Digitaldog oparte jest na platformie Pentaho działającej na licencji GNU GPL. Brak kosztów licencyjnych pozwala obniżyć cenę produktu nawet o 60% w porównaniu do narzędzi działąjących w oparciu o platformy komercyjne. Koszt wdrożenia ustalany jest indywidualnie po przeprowadzeniu analizy technicznej oraz biznesowej.

Dlaczego Digitaldog?

Digitaldog posiada niekwestionowane doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu narzędzi klasy BI. Dzięki własnej farmie serwerów VPS, gwarantuje bezpieczeństwo danych i natychmiastową reakcję na zgłoszenia klienta. O wysokiej jakości usług proponowanych przez Digitaldog świadczą referenje firm polskich i zagranicznych.